Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

 • Z nami łatwo znajdziesz

  kompetentnego i doświadczonego doradcę finansowego!

 • Krok pierwszy

  Wybierz swojego doradcę w katalogu.

  Przeczytaj opis doradcy, sprawdź oceny i opinie, które wystawili mu inni.

 • Krok drugi

  Umów się z doradcą wysyłając wiadomość.

  Masz pewność, że skontaktuje się z Tobą wybrany doradca, a nie przypadkowa osoba.

 • Krok trzeci

  Po wypłacie kredytu masz możliwość ocenienia doradcy.

  Twoje opinie są dla nas cenne - chcemy polecać najlepszych doradców.

Skąd pomysł na serwis PolecaniDoradcy.pl?

Doradcy Finansowi/Doradcy Kredytowi

Kilkanaście lat doświadczenia zawodowego związanego z kredytami hipotecznymi to sporo czasu, aby się wiele nauczyć, zdobyć gruntowne doświadczenie i wiedzę. To przede wszystkim okres, w którym można poznać wielu wartościowych ludzi działających w branży. To także okres wielu zmian na rynku i rozwoju produktów hipotecznych, coraz bardziej skomplikowanych i złożonych, gdzie sama prowizja i oprocentowanie niekoniecznie są wyznacznikiem kosztów kredytu, przez co pomoc dobrego doradcy kredytowego staje się coraz bardziej niezbędna.

doradca kredytowy

To niestety również czas, w którym od czasu do czasu widzi się dramaty zadłużonych ludzi szukających wyjścia z sytuacji lub też osób, które żałują źle podjętych wcześniej decyzji kredytowych i również przychodzą po pomoc. Osób, którym pali się grunt pod nogami, za chwilę stracą wpłacony zadatek na mieszkanie, a niekompetentny doradca, który wcześniej obiecał, teraz bezradnie rozkłada ręce.

I na koniec najważniejsze – ten spory okres czasu to przede wszystkim ponad 1000 zadowolonych klientów, którym pomogło się w uzyskaniu kredytu hipotecznego, czasami pierwszego, a nie rzadko drugiego, a nawet trzeciego. Część z tych osób pomimo upływu lat do tej pory konsultuje decyzje kredytowe, prosi o poradę w sprawie zaciągniętego kredytu, pomimo, że już dawno w danym banku nie pracujesz, ale mają do ciebie zaufanie. Jak ktoś z rodziny czy znajomych chce kredyt to też zadzwonią z prośbą o poradę. Nawet jak pracujesz w innym banku, a wybiorą ofertę konkurencji to też zadzwonią i zapytają, czy znasz i mógłbyś polecić dobrego doradcę. To bardzo przyjemne uczucie w takich chwilach, ale niestety nie spotyka każdego doradcy kredytowego.

Wielu ludzi nie zna dobrych, doświadczonych doradców kredytowych. Więcej – wielu ludzi w ogóle nigdy nie miało do czynienia z doradcami kredytowymi. Dlaczego im nie pomóc? Dlaczego nie spróbować wskazać specjalistów w tej dziedzinie, powszechnie znanych i cenionych na rynku, których polecają inni? Idealnie byłoby też, aby oprócz wskazywania i opisywania sprawdzonych i rzetelnych doradców kredytowych, kredytobiorcy mieli również możliwość oceniania tych doradców. Z korzyścią dla nas wszystkich, bo część z nas wcześniej czy później też będzie szukała polecanego doradcy i nie będzie musiała już eksperymentować z przypadkowymi specjalistami.

Tak właśnie narodził się pomysł na serwis PolecaniDoradcy.pl.

W imieniu całego zespołu serwisu PolecaniDoradcy.pl życzymy Państwu zawsze trafnych decyzji związanych z wyborem nie tylko dobrego doradcy finansowego, ale także lekarza, księgowego, prawnika czy mechanika samochodowego – bo dobry i rzetelny fachowiec w każdej dziedzinie to skarb. Skarb, dzięki któremu unikniemy wielu niepotrzebnych problemów i stresu, a często także strat finansowych.

 

Zespół PolecaniDoradcy.pl

5 Komentarzy

 1. Gratuluję pomysłu. W końcu może ludzie zdadzą sobie sprawę, że są doradcy kredytowi i sprzedawcy kredytów i zacznie się oddzielanie ziarna od plew.

 2. Ludzie idą do pierwszego lepszego doradcy a później żałują, powinniście jeszcze pisać o nieuczciwych doradcach i ostrzegać przed takimi, wyłapywać takich i pokazywać żeby ich omijano z daleka.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Zobacz inne przydatne informacje

do góry strony