Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

 • Z nami łatwo znajdziesz

  kompetentnego i doświadczonego doradcę finansowego!

 • Krok pierwszy

  Wybierz swojego doradcę w katalogu.

  Przeczytaj opis doradcy, sprawdź oceny i opinie, które wystawili mu inni.

 • Krok drugi

  Umów się z doradcą wysyłając wiadomość.

  Masz pewność, że skontaktuje się z Tobą wybrany doradca, a nie przypadkowa osoba.

 • Krok trzeci

  Po wypłacie kredytu masz możliwość ocenienia doradcy.

  Twoje opinie są dla nas cenne - chcemy polecać najlepszych doradców.

Sprawdzeni doradcy kredytowi w naszym Katalogu

Doradcy Finansowi/Doradcy Kredytowi

Do naszego Katalogu polecanych doradców kredytowych dopisaliśmy kolejne osoby, na temat których zebraliśmy wiele bardzo pozytywnych opinii. Tym razem są to świetni doradcy kredytowi z Poznania i Warszawy. Jeżeli szukacie rzetelnych i kompetentnych doradców kredytowych, których polecają inni i którzy zostali przez nas sprawdzeniu zapraszamy do odwiedzenia naszego Katalogu Doradców:

Doradcy Kredytowi Warszawa

Doradcy Kredytowi Poznań

Polecani doradcy kredytowi – kryteria wpisu do naszego katalogu

Ostatnio otrzymaliśmy od Was pytania, jak doradcy są weryfikowani i dopisywani do naszego katalogu. Czy są to „nasi” doradcy.

Serwis PolecaniDoradcy.pl nie jest pośrednikiem finansowym, choć doskonale znamy ofertę kredytową, a nasz zespół posiada 15 letnie doświadczenie w doradztwie finansowym. Polecamy doradców kredytowych z różnych firm i banków.

Zanim dopiszemy doradcę do naszego katalogu, sprawdzamy go wcześniej, zbieramy na jego temat opinie. Doradcy finansowi i kredytowi, których polecamy muszą się też wykazać minimum 2 letnim doświadczeniem. W większości przypadków, polecani przez nas doradcy posiadają 6-10 letnie doświadczenie i udzielili kilkaset kredytów.  To powoduje, że doskonale orientują się w procedurach banków. Dzięki temu są w stanie dokładnie porównać oferty kredytów i zaproponować najlepszą opcję.

Doradcy Kredytowi – polecamy tylko sprawdzone wcześniej i kompetentne osoby

doradcy kredytowi

Portal PolecaniDoradcy.pl zajmuje się sprawdzaniem doradców kredytowych i finansowych. Zanim doradca kredytowy znajdzie się w naszej bazie, wcześniej zbieramy opinie na jego temat i sprawdzamy jego wiedzę i doświadczenie. Polecamy tylko sprawdzonych doradców kredytowych, rzetelnych i kompetentnych – nie ma znaczenia gdzie pracują.

Ponieważ opieramy się tylko i wyłącznie na fachowości doradców, ich doświadczeniu i pozytywnych opiniach – dlatego też polecamy doradców, bez względu czy pracują w banku, firmie doradztwa kredytowego czy prowadzą swoje własne biura kredytowe. Jedynym kryterium jest pozytywne przejście przez naszą weryfikację.

8 Komentarzy

 1. Bardzo fajny pomysł z tym sprawdzaniem i polecaniem doradców. Nie widzę jednak nikogo z Lublina, a myślę, że z czystym sumieniem trzeba polecić pana Mendochę Łukasza. Ja korzystałam z jego pomocy przy kredycie, który brałam na mieszkanie, a wcześniej pomagał moim przyjaciołom. Daję mu 10 na 10 punktów!

  • Sprawdzimy tego doradcę. Jeżeli opinie na jego temat potwierdzą się z Twoimi, na pewno zaczniemy go polecać na naszych stronach.
   Dziękujemy za polecenie doradcy. Pozdrawiamy.

   PS: U nas skala ocen, jakie można wystawić doradcy finansowemu jest tylko do 6 🙂
   10 pkt nie przewidujemy 🙂

   • W takim razie mała korekta – zasłużona 6 ode mnie 🙂 Jeszcze raz gratuluję pomysłu na stronkę, na pewno w razie potrzeby będę tu zaglądała. Pozdrawiam!

 2. Nie znalazłam, żadnego doradcy kredytowego w Łodzi. Moja siostra jest doradcą kredytowym i to bardzo dobrym od wielu lat. Sama korzystałam z jej usług. Nie chwalę jej ze względu, że jest siostrą, tylko jest naprawdę dobra. Czy mogę ją polecić, żeby była na Państwa stronie? Pozdrawiam Ilona.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Zobacz inne przydatne informacje

do góry strony