Dobry doradca kredytowy – opinie o doradcach.

doradca kredytowy opinie/Doradcy Finansowi/Doradcy Kredytowi

Otrzymaliśmy sporo zapytań, jak doradcy finansowi, których polecamy na naszych stronach są oceniani i weryfikowani. Dlatego poniżej przedstawiamy metodologię ocen oraz informacje, jak szukamy i sprawdzamy doradców kredytowych. Kto może ich ocenić i jak to działa.

PolecaniDoradcy.pl – polecamy tylko sprawdzonych i kompetentnych doradców.

doradca kredytowy spotkanie

O wstępnej (pierwszej) ocenie doradcy decyduje nasz zespół, który „zasięga języka” na temat danego doradcy. Zbiera informacje, pyta  innych co sądzą o danym doradcy lub dzwoni do doradcy jako klient i prosi o poradę, symulację najlepszego kredytu itp. Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie związane z doradztwem kredytowym i finansowym, doświadczenie związane z rekrutacją doradców i co najważniejsze również świetnie znamy się na kredytach – dlatego nam dużo łatwiej jest oceniać doradców i polecać najlepszych. Nasze oceny opieramy przede wszystkim na opiniach innych osób oraz na opiniach użytkowników naszego serwisu.

Doradca Kredytowy – opinie

Po sprawdzeniu doradcy i umieszczeniu go w naszym katalogu, późniejsze oceny zależą już tylko od użytkowników naszego serwisu. Każda osoba, która skorzysta z usług polecanego doradcy kredytowego lub finansowego może go później ocenić wypełniając ankietę. Może dokonać oceny w poszczególnych kategoriach i napisać opinie na temat doradcy kredytowego. Dodanie oceny i opinii doradcy kredytowemu trwa mniej niż 1 min. A tak wygląda część ankiety dotycząca ocen.

Ankieta: Doradca Kredytowy opinie i ocena

doradca kredytowy opinie

Internauci, którzy skorzystali z usług polecanych przez nas doradców kredytowych mogą oprócz oceny dodać również opinię o doradcy. Zdarza się, że część osób wystawia tylko oceny, nie dodając opinii doradcy kredytowemu. W takim przypadku przyjmujemy do weryfikacji doradców tylko ocenę, nie dodając opinii. Przy opisie danego doradcy kredytowego pojawia się wówczas komunikat, że doradca nie ma jeszcze dodanych opinii ponieważ ankieta została wypełniona tylko w zakresie ocen (bez dodania opinii na temat doradcy kredytowego).

Chcemy polecać najlepszych doradców finansowych

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że jesteśmy bardziej surowi niż kredytobiorcy. Nasze oceny z reguły są trochę niższe, nigdy żadnemu doradcy nie daliśmy jeszcze 6 pkt. w każdej kategorii.

opinie o doradcy

Ponad 80% osób, która skorzystała z polecanych przez nas doradców i wypełniła ankietę daje właśnie 6 pkt. na 6 możliwych we wszystkich kategoriach. Cieszy nas to, bo oznacza, że sprawdzeni i polecani przez nas doradcy spełniają oczekiwania użytkowników naszego serwisu. Są godni polecenia i rzetelnie podchodzą do swojej pracy.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie ze sprawdzonym przez nas Doradcą Kredytowym. Zyskasz:

 • pomoc i wsparcie kompetentnego fachowca,
 • analizę i wybór najlepszego kredytu dla Ciebie,  
 • wszystkie formalności przebiegną sprawnie i bezproblemowo.

Znajdź rzetelnego i kompetentnego doradcę kredytowego w Twoim mieście

Doradca Kredytowy – Warszawa

Doradca Kredytowy – Poznań

Doradca Kredytowy – Wrocław

Doradca Kredytowy – Szczecin

Doradca Kredytowy – Kraków

Doradca Kredytowy – Olsztyn

12 Komentarzy

 1. Fajny pomysł z ocenami. W końcu można opierać się na prawdziwych poleceniach i trafić do uczciwego doradcy. Ja niestety za pierwszym razem kilka ładnych lat temu nie miałam szczęścia.

 2. Każdy doradca powinien być oceniany wtedy ludzie nie tracili by pieniędzy albo przepłacali za kredyty.
  Powinna być jeszcze strona „niepolecani doradcy” z chęcią bym tam wpisała kogoś 🙂

 3. Szkoda, że doradcy nie są certyfikowani. Każdy może nim zostać, a tak naprawdę duża część sie nie nadaje. Wciskają kity klientom, żeby zarobić. Przez to cierpią uczciwi doradcy, którzy faktycznie szukają najlepszych ofert. Dobra robota, dalej sprawdzajcie i oceniajcie doradców. Marzy mi się, żeby na rynku zostali tylko najlepsi których będzie się polecało. pozdrawiam

  • Też chcielibyśmy, żeby doradcy musieli zdawać egzaminy, które potwierdzą ich kwalifikacje. Dziękujemy za ciepłe słowa 🙂

  • Mamy już zweryfikowanych kolejnych doradców, wkrótce umieścimy ich w naszym Katalogu Doradców. To dość żmudny proces z weryfikacją doradców. Nigdy jednak nie umieścimy doradcy, dopóki nie go nie zweryfikujemy i nie zbierzemy wystarczającej liczby pozytywnych opinii. W tym przypadku nigdy nie idziemy na ilość, tylko na jakość.

 4. Jak mogę polecić doradcę z Wrocławia? Brałam u niego kredyt w grudniu 2014 a wcześniej koleżanka też mi go poleciła i zachwalała. Ręczę za tą osobę jest super -kompetentny i uczciwy.

 5. Gratuluję pomysłu. Też jestem doradcą i wiem, jak działają niektórzy doradcy. Oni nie doradzają tylko sprzedają kredyty i obiecują kredyty, na które Klient nie ma szans. Warto umówić się tylko z dobrym i uczciwym doradcą finansowym
  Przy okazji polecam ciekawy artykuł na ten temat: Doradca Kredytowy Fakty i mity

 6. Brałem w życiu dwa kredyty. Za jednym razem trafiłem do doradcy że szkoda słów. Załatwiałem wszystko 3 miesiące, co chwila coś wychodziło o tym zapomniał powiedzieć o tamtym idp.
  Później już zmądrzałem i za drugim razem udało mi się namierzyć super doradcę. Z moich doświadczeń powiem Wam, że mega ważne jest do kogo się trafi.
  Jak trafisz do uczciwego i kompetentnego doradcy to wszystkie formalności to czysta przyjemność i w dodatku nikt nie naciągnie cię do drogi kredyt. Naprawdę

 7. Uwazam ze kazdy punkt jest dobry i na kazdy dobry doradca powinien swobodnie odpowiedziec. Co do wynagrodzenia to nie wiem czemu macie z tym rpboelm. Jak jade do mechanika to mi mowi wprost ile zaplace, Biuro nieruchomosci podaje w umowie ile zarobi, Notariusz tez pokazuje w akcie notarialnym wiec i doradca kredytowy moze sie pochwalic swoim zarobkem.

  • Też uważamy, że doradcy kredytowi powinni informować, jakie wynagrodzenie, uzyskują od banków. Nie chodzi nawet o konkretne kwoty tylko o sytuację, kiedy doradca kredytowy przedstawia Klientowi np. 2 oferty i mówi: oferta w banku X jest najlepsza, w banku Y gorsza. W banku X zarobię więcej niż w banku Y… Wtedy to powinno dać do myślenia, czy faktycznie ta oferta jest najlepsza, bo może jest najlepsza dla doradcy…

   Na szczęście spora część doradców kieruje dobrem kredytobiorcy, a nie swoją prowizją. My staramy się tych rzetelnych doradców namierzyć i jeżeli jeszcze przy tym mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie – polecamy ich usługi.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*