Katalog polecanych doradców finansowych w Twoim mieście

 • Z nami łatwo znajdziesz

  kompetentnego i doświadczonego doradcę finansowego!

 • Krok pierwszy

  Wybierz swojego doradcę w katalogu.

  Przeczytaj opis doradcy, sprawdź oceny i opinie, które wystawili mu inni.

 • Krok drugi

  Umów się z doradcą wysyłając wiadomość.

  Masz pewność, że skontaktuje się z Tobą wybrany doradca, a nie przypadkowa osoba.

 • Krok trzeci

  Po wypłacie kredytu masz możliwość ocenienia doradcy.

  Twoje opinie są dla nas cenne - chcemy polecać najlepszych doradców.

Dobry Doradca Kredytowy to połowa sukcesu

Doradcy Finansowi/Doradcy Kredytowi

Doradca Kredytowy – wiele ofert, wiele opcji

Kompetentny i doświadczony doradca kredytowy to podstawa, kiedy myślimy o kredycie. Na rynku mamy dostęp do różnorodnych ofert w poszczególnych bankach. Co więcej, nawet w ramach jednego banku możemy mieć kilka opcji, różniących się kosztami (większe koszty początkowe i niższa rata później lub odwrotnie). To wszystko powoduje, że przeciętnemu kredytobiorcy trudno jest porównać poszczególne oferty. Wśród tak wielu opcji do wyboru związanych z kredytami hipotecznymi, pomoc doświadczonego i kompetentnego doradcy kredytowego jest niezastąpiona.

dobry doradca kredytowy

Prowizja i oprocentowanie kredytu to nie wszystko

Na koszt kredytu hipotecznego składa wiele czynników. Najważniejszym jest oczywiście oprocentowanie kredytu. Są jednak też inne elementy, takie jak: wysokość prowizji, dodatkowe ubezpieczenia (na życie, od utraty pracy, ubezpieczenie pomostowe do czasu wpisu hipoteki, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego). Jeżeli zależy nam na wcześniejszej spłacie kredytu to również koszty z tym związane. Czasami banki wymagają, aby przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego założyć rachunek czy „kupić” kartę kredytową, bo wtedy zaproponują lepszą ofertę. Dobry doradca kredytowy jest w stanie dokładnie porównać oferty. Często potrafi zwrócić nam uwagę na drobiazgi, o których byśmy nie pomyśleli, a które mogą mieć duży wpływ na całkowity koszt kredytu.

doradca kredytowy obiecuje uwazaj

Mieszkanie dla Młodych

Promocje kredytów hipotecznych i oferty specjalne

Doradcy kredytowi na bieżąco śledzą promocje w bankach. Często też wiedzą z wyprzedzeniem, że za chwilę jakiś bank wprowadzi ciekawą ofertę lub promocję. Podpowie nam wtedy, że lepiej wstrzymać się ze złożeniem wniosku o kilak dni, bo dzięki temu uzyskamy atrakcyjniejsze warunki kredytu hipotecznego.

Doradca Kredytowy – atrakcyjniejsze warunki kredytu hipotecznego

Doświadczeni i rzetelni doradcy kredytowi przygotowując ofertę klientom potrafią nam podpowiedzieć, że zmieniając nieznacznie nasze oczekiwania możemy uzyskać lepsze warunki kredytu. Kiedy to się dzieje? Na przykład w sytuacji, kiedy kwota kredytu jest „na granicy” poziomu ustalonego przez bank, przy którym możemy uzyskać niższą marżę kredytu. Część banków uzależnia bowiem oprocentowanie od kwoty kredytu. W  takiej sytuacji dobry doradca finansowy podpowie nam, że niewiele zmniejszając lub zwiększając kwotę kredytu możemy „wejść” w próg, w którym są lepsze warunki kredytu.

U dobrego doradcy informacje na bieżąco

Dobry doradca kredytowy zawsze będzie nas informował na bieżąco o sytuacji i nie będzie zwlekał z poinformowaniem nas, że bank poprosił o dodatkowy dokumenty. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko reagować i otrzymać kredyt na czas. Tak powinno być zawsze, ale wiemy z doświadczenia, że niestety trafiając na niekompetentnego doradcę nie zawsze jest to standard.

Podsumowując: dobry doradca kredytowy to osoba przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem, która miała do czynienia z wieloma niestandardowymi sytuacjami. Dzięki temu jego wiedza i kompetencje  są na wysokim poziomie. To jednak nie jest jedyny wyznacznik. Dobry doradca kredytowy to podobnie, jak w innych branżach, osoba rzetelna i uczciwa, na której zawsze można polegać. Także po wypłacie kredytu będziemy zawsze mogli z nią skonsultować różne nasze zamierzenia. Dlatego niektórych doradców polecają prawie wszyscy, a innych nikt.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Zobacz inne przydatne informacje

do góry strony